Patnje mladih gimnazijalaca

4. C

4.C1

Naša četverogodišnja gimnazijska avantura započela je u rujnu 2015. Kao da je bilo jučer! Ponosno i možda ne toliko hrabro kročili smo na put srednjoškolskog obrazovanja. „Kako ću ja ovo?“- svatko od nas se pitao. Kako su prolazili dani, tjedni pa i godine iskusili smo mnogo toga. Bilo je stvarno svega i svačega! Ukratko, Patnje mladih gimnazijalaca! Šalim se! Možda se jesmo namučili, ali je vrijedilo. Sad smo bogatiji znanjem, uspomenama, prijateljstvima. Imali smo isti cilj i borili smo se zajedničkim snagama do kraja. I sad taman kad smo se „ufurali“ i kad smo si svi „kliknuli“, došao je rastanak. Jer sve što je lijepo, kratko traje! Al’ nek smo mi to izdržali! Zahvalni smo svim profesorima koji su nas trpjeli sve ove godine, a ponajviše našem najdražem razredniku. Hvala Vam za svaki poticaj, svaku pohvalu i kritiku! Mi sad idemo u nove pobjede jer je budućnost u našim rukama!

 …A kako ćemo mi to???

4.C2

Paulu Anu su uvijek tjerali da šuti pa je često bila u magarećoj klupi

Slaven profesoricu Nikiforov zezati voli, a pod povijesti svima pamet soli

Blagajnica Marta napokon će otići na more, statističke dužnosti više ju ne more

Tonino svaki dan za užinu bananu jede, gym life ga na to navede

Sisterka Marinka fiziku rastura, za nju peti zadatak prava je avantura

Vedran o pravilnoj ishrani je znalac, njegova bica naš je oslonac

Paušićka uvijek sva zbivanja u svijetu zna, tko bi rekao da bit će novinarka

Pero kao najstariji uvijek daje savjete nama mlađariji

Karla vegetarijanka prava nikad ne bi zgazila mrava

Adžaga uvijek pravdu tjera, često se ljuti i stalno pjeva

Rafo svaki odmor napravi po školi đir, tako smiruje svoj nemir

Vedrana u biologiji uživa, za nju je uvijek raspoloživa

Mirna glupost kao dafür kaže, a onda bi u zemlju pala od blamaže

Boris, glavni snalažljivac, za prepisivanje nikad krivac

Bernarda matematiku zna, a razrednik joj nikada neće oprostiti četiri iz tzk

Antonela za šalabahtere maherica prava i tjelesni uvijek prespava

Marija djevojka mirna, na satu uvijek pozorna i fina

Profesor Šarić trpi sve nas i za novi razred raspisuje oglas

Vedrana Mikanović, 4. C