Županijsko natjecanje u krosu

  • 0

Županijsko natjecanje u krosu

Zlato je naše

kros

Lora Đurić, Andrea Stipančević, Lorena Savi, Matea Orešković zajedno s profesoricom Mandom Vincetić osvojile zlato u krosu.

Nedavno je održano Županijsko natjecanje u krosu u Slavonskom Brodu. U rangu srednjih škola dečki trče 2km, a djevojke 1,6 km. Na natjecanju je sudjelovalo šest srednjih škola, a iz naše škole nastupile su i muška i ženska ekipa. Iako naša škola nema baš dobre uvjete za održavanje nastave tjelesne kulture te se za ovakva i slična natjecanja učenici pripremaju trčeći oko spomen obilježja poginulim braniteljima, dečki su zauzeli zlatnu sredinu, a djevojke PRVO MJESTO! Lora je druga stigla na cilj, Lorena šesta i ja sedma te smo tako s 15 bodova osvojile zlato i plasirale se na Državno natjecanje u krosu koje će se održati u Poreču. To svakako ne bi bilo moguće bez profesorice Mande Vincetić koja je vjerovala da će se njezini učenici vratiti kući s medaljama.

Do proljeća kada ćemo vas izvijestiti kako nam je bilo u Poreču,
Matea Orešković, 4. D