DIJAMANTNI STATUS EKO-ŠKOLE

  • 0

DIJAMANTNI STATUS EKO-ŠKOLE

 

P1260302

Gimnazija je već dugi niz godina eko-škola. Ove godine u svibnju obnovili smo status eko-škole i kao druga generacija eko-škola zaslužili smo dijamantni status. Na svečanosti koja se održala 13. svibnja u Zagrebu nazočile su ravnateljica Ljiljana Ptačnik i pedagoginja Ljiljana Vidmar.

Na istoj svečanosti dobili smo priznanje za sudjelovanje u ovogodišnjoj kampanji Za manje otpada koje su nam uručili predstavnici udruge Lijepa Naša. Sljedeće školske godine i dalje planiramo sudjelovati u istoj kampanji, a osim toga prijavit ćemo se i za projekt Mi jedemo odgovorno.

U skladu s našim obnovljenim statusom eko-škole 10. lipnja održana je u gimnazijskom dvorištu svečanost podizanja eko-zastave. Svečanosti su nazočili učenici i djelatnici škole te počasni gosti iz Hrvatskih šuma i Pučkog otvorenog učilišta Auto-moto centra Nova Gradiška.