Zvjezdica u našoj školi

Zvjezdica u našoj školi

Karla Ivanetić, učenica 1.b razreda, nedavno je nastupala na televizijskom natjecanju „Zvjezdice“. Pristala je odgovoriti na nekoliko pitanja za „Zvono“.

Jesi li se sama prijavila za natjecanje ili te netko prijavio?

Karla: Sama sam se prijavila, ali još prošle godine.

Što te navelo da se prijaviš?

Karla: Ljubav prema pjevanju, a i htjela sam vidjeti kako je to nastupati pred kamerama.

Kakav je bio osjećaj izaći pred publiku i nastupati?

Karla: Ispočetka sam imala tremu, ali kasnije sam se oslobodila i uživala u nastupu.

Kakvi su ti se činili sudci i voditeljica?

Karla: Voditeljica je jako draga, a sudci su vrlo pristupačni i voljni su ti dati savjete          kako bi ti pomogli u napretku.

Koliko dugo si se pripremala za nastup?

Karla: Ne baš dugo.

Kako si odlučila koju ćeš pjesmu pjevati?

Karla: Na audiciju sam trebala donijeti popis od 10 pjesama od kojih produkcija              kasnije izabire pjesme koje će se pjevati u daljnjem krugu natjecanja.

Jesi li išla u glazbenu školu?Je li to utjecalo na tvoju ljubav prema pjevanju?

Karla:Jesam. Pa i ne baš, upisala sam glazbenu upravo iz razloga jer volim pjevati.

Što su na to rekli tvoji roditelji? Kakva je bila njihova reakcija na to što ćeš nastupati na televiziji pred puno ljudi?

Karla: Roditelji su me podržavali.

I za kraj, je li ti to bilo lijepo iskustvo i bi li to preporučila ostaloj djeci?

Karla:To je bilo veliko i nezaboravno iskustvo koje ću svakako pamtiti cijeli život.            Naravno da bih to preporučila svima koji vole pjevanje i uživaju u tome.

Hvala što si podijelila s nama svoja iskustva i lijepe doživljaje! Nadamo se da će tvoj primjer potaknuti ostale koji su glazbeno talentirani da se okušaju u ovakvim emisijama.

Arijana Josipović, 1.B