Eko-kampanja „Za manje otpada“ (Litter Less Campaign)

  • 0

Eko-kampanja „Za manje otpada“ (Litter Less Campaign)

Cilj kampanje ”Za manje otpada” je smanjiti otpad te dugoročno utjecati na promjenu navika kod mladih. Glavni ciljevi su podizanje svijesti o utjecaju otpada na okoliš lokalne i šire zajednice, pomoć učenicima u stjecanju novih znanja i vještina u gospodarenju otpadom te suradnja škola na promociji odgoja i obrazovanja za okoliš i održivi razvoj.

P1250439

P1250642

U okviru akcije prikupljanja staroga papira prikupljeno je 2730 kg staroga papira. Zahvaljujući prikupljanju plastičnih čepova i sudjelovanju u humanitarnoj akciji „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ naši učenici i djelatnici će moći posjetiti nacionalne parkove Krka i Brijuni jer su za iste dobili besplatne ulaznice. Ostatak plastičnih čepova donirat će se Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske.

P1250643

P1250651

P1250656


Odgovori