Tamburaški sastav Gimnazijalac

  • 0

Tamburaški sastav Gimnazijalac

Glazbom protiv ovisnosti 5    Glazbom protiv ovisnosti 4

Tamburaški sastav Gimnazijalac osnovan je 2015. godine i u svom sastavu trenutno broji 9 članova: Bruno Rakonić (1.prim), Ivan Babić (2.prim), Marija Bivolčević (2.prim), Ines Živković (2.prim), Bruno Šporčić (1.basprim), Matej Akmačić (2.basprim), Tomislav Dević (kontra), Dario Lalić (bas) i naš glavni vokal Matej Španić!

TS predvodi prof. Branimir Kramberger, a kako i sama tradicija tambure nalaže, uglavnom su svi članovi benda ujedno i članovi pojedinih KUD-ova koji djeluju u okolici, a neki već imaju i svoje vlastite bendove. Probe se redovito održavaju, a osim rada na poboljšanju našeg sviranja, na probama uvijek prevladava vesela atmosfera. Do sada smo odradili 3 uspješna nastupa i nadamo se da ćemo i dalje svi ostati na okupu,svirati i naravno zabavljati ostale.

P1250418  P1250429

Bruno Rakonić, 1. D


Odgovori