Blizanke + trojke + Kineskinja = tolerancija

  • 0

Blizanke + trojke + Kineskinja = tolerancija

Rubrika:Kulkultura

Jednoga dana profesorica Pečnjak pozvala nas je da dođemo u školu nešto snimiti. Romana, Boris, Nikola, Marta, Marinka i ja smo se sljedećega dana našli u školi i sa znatiželjom čekali profesoricu. O kakvom je snimanju riječ? Bili smo zbunjeni. 

Profesorica nam je sve objasnila i tako smo u jednom školskom satu snimili kratak film za potrebe natječaja „Oboji svijet!“. Probavali smo puno puta, ali na kraju smo sve uspješno snimili. Natječaj „Oboji svijet!“ promovira toleranciju i nenasilno ponašanje, a svake godine organizira ga Forum za slobodu odgoja. Zašto je profesorica izabrala baš nas za snimanje filma? To ćete saznati ako pogledate film!

Xiaohan Zhan, 1. c


Odgovori